- Навчально-методична документація
- Концепція вивчення ІМ в УДПУ імені Павла Тичини
- ПРАВИЛА призначення стипендій студентам, аспірантам і докторантам 26.06.19
- Положенння про контроль та оцінювання навчальних досягнень ЗВО в УДПУ
- Положення про Європейську кредитно-трансферну систему навчання в Уманському державному педагогічному універсиетті імені Павла Тичини
- Положення про Всеукраїнські олімпіади для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти
- Положення про видачу диплома з відзнакою
- Положення про випускні кваліфікаційні роботи в УДПУ (Нова редакція)
- Положення про відкриті навчальні заняття
- Положення про групи зі змісту та якості освіти
- Положення про дистанційне навчання
- Положення про дуальну форму здобуття вищої освіти
- Положення про курсові роботи в УДПУ (Нова редакція)
- Положення про науково-методичну комісію факультету інституту
- Положення про науково-методичну роботу на кафедрах
- Положення про організацію освітнього процесу 2022
- Положення про організацію практик
- Положення про освітні програми
- Положення про планування та облік основних видів роботи НПП
- Положення про порядок вільного вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти
- Положення про порядок замовлення, видачі та обліку документів про вищу освіту
- Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення здобувачів вищої освіти
- Положення про порядок перезарахування результатів навчання та визначення академічної різниці в УДПУ (Нова редакція)
- Положення про порядок створення та організацію роботи Екзаменаційної комісії (Нова редакція)
- Положення про робочу програму навчальної дисципліни
- Положення про самостійну роботу ЗВО
- Положення про сертифікацію електронних навчальних курсів, розміщених у системі дистанційного навчання
- Положення про силабус навчальної дисципліни
- Положення про центр дистанційного навчання
- Порядок визнання результатів, отриманих у неформальній-інформальній освіті
- Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників
- Угоди про співпрацю та практику
- Договори про практики
- Договори з організаціями, установами, підприємствами, товариствами
- АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ВІТАМІНИ», м. Умань, 2021
- Акціонерне товариство «Державний ощадний банк України» в особі філії-Одеського обласного управління АТ «Ощадбанк», м. Одеса, 2023
- Архівний відділ Уманської районної державної адміністрації, 2024
- БТІ ФОП «Зозуля Ж.В.», с. Рижавка, Уманський р-н, Черкаська обл., 2021
- Бюро перекладів «Ніка», 2023
- Бюро перекладів Елена, м. Умань, 2019
- Виконавчий комітет Тальнівської міської ради Черкаської обл., 2021
- Відділ освіти, молоді та спорту Уманської районної державної адміністрації Черкаської обл., 2020
- Відділення № 49 у м. Умань ПуАТ КБ АКОРДБАНК, 2020
- ГТзДВ Іскра, 2021
- Готель «Позитив» і ресторан «Гармонія»,с. Городецьке, Уманський р-н, Черкаська обл. , 2023
- Готельний комплекс «Forest Club Sherwood», с. Піківець, Уманський р-н, Черкаська обл. , 2023
- ДП Уманське лісове господарство, 2020
- Державний історико-архітектурний заповідник Стара Умань, 2021
- Державний історико-культурний заповідник «Трипільська культура», с. .Легедзене, Черкаська обл., 2021
- КЗ Уманський навчально-реабілітаційний центр Черкаської обласної ради, 2022
- КУ Інклюзивно-ресурсний центр Гайсинської районної ради Вінницької області, 2019
- Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Вороновицької селищної ради, 2023
- Комунальна установа Зеленбуд Любашівської селищної ради, Одеська обл. 2022
- Комунальне підприємство «ТЕЛЕКОМПАНІЯ УМАНЬ», м, Умань, 2023
- Комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр» Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області, 2023
- Метеорологічна станція (м. Умань), 2020
- Національний ботанічний сад ім. М.М. Гришка НАН України, 2021
- Національний дендрологічний парк Софіївка НАН України, 2019
- Національний природний парк «Кармелюкове Поділля», смт. Чечельник, Внницька обл., 2020
- Національний історико-культурний заповідник «Чигирин», 2023
- Новоархангельська селищна рада, Голованівський район, Кіровоградська область 2023
- ПП «Земекспертцентр», м. Жащків, Черкаська обл., 2024
- ПП «Перша приватна Гуральня», м. Умань, Черкаська обл., 2024
- ПП Джоена, м. Умань, 2018
- ПП Фламінготур, м. Сміла, Черкаська обл., 2021
- Приватне підприємство «АКАДЕМІЯ ХАКЕР», м. Умань, 2024
- Приватне сільськогосподарське підприємство «Нива», с. Мала Мочулка, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 2023
- Приватно-орендне сіьськогосподарське підприємство Уманський тепличний комбінат, 2021
- Районне комунальне підприємство «Гайсинське риборозвідне господарство», м. Гайсин, Вінницька обл., 2022
- Ресторан «Кавказький двір» , 2022
- Ресторан «СЕРЖ», м. Умань, Черкаська обл., 2023
- Смілянський психоневрологічний інтернат, 2023
- ТОВ «Готель Умань», м. Умань, 2022
- ТОВ «Дельта-люкс Тур», м. Умань, 2020
- ТОВ «Нетмікс», м. Первомайськ, Миколаївська обл., 2024
- ТОВ «Теплицький КХП», Вінницька обл., 2022
- ТОВ «Теплицький КХТ», смт. Теплик, Вінницька обл., 2022
- ТОВ «ЧЕРКАСЬКА М’ЯСНА КОМПАНІЯ», м. Черкаси, 2023
- ТОВ Готель Умань, 2021
- ТОВ М-ТЕЛ, м. Умань, 2023
- Товариство з обмеженою відповідальністю Автоекоприлад, 2022
- Товариство з обмеженою відповідальністю «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНСТВО «УМАНЬ СТРІМ», м. Умань, Черкаська обл. , 2023
- Товариство з обмеженою відповідальністю «АКВАДАР РЕЗОРТ», смт. Маньківка, Уманський р-н, Черкаська обл., 2024
- Уманська філія ТОВ «Укравтозапчастина» , м. Умань, 2020
- Уманське комунальне підприємство Комунальник, 2020
- Уманський краєзнавчий музей, 2020
- Уманський регіональний центр приватного акціонерного товариства «Страхова група «ТАС», м. Умань, 2021
- ФОП Борецька Н.В.(сервісний центр (магазин) «Dsawest» №31, м. Умань, 2023
- ФОП Гейко Н. В. Готельно-ресторанний комплекс «Слобода», 2023
- ФОП Глобчак Вікторія Вікторівна, (хореографічний колектив «КРОК ВПЕРЕД»), м. Умань, Черкаська обл.., 2021
- ФОП Дзюба С.В., м. Жашків, Уманський р-н, Черкаська обл., 2023
- ФОП Дмитрук П. О., м. Умань, Черкаська обл. 2023
- ФОП Міщеряков Г. А., м. Харків, 2024
- ФОП Огнівенко М. О. Готель LOMO HOTEL UMAN, 2021
- ФОП Поляченко І.І., м. Умань, Черкаська обл., 2021
- ФОП Поляченко А.П. (фітнес-клуб «ОЛІМП»), м. Умань, Черкаська обл., 2023
- ФОП Угольков В.О. (Готельно-ресторанний комплекс «Слобода», м. Умань, Черкаська обл.), 2023
- ФОП Фролов О. В., (готельно-ресторанний заклад «One»), м. Умань, Черкаська обл., 2023
- ФОП Цибулько А. О., 2024
- ФОП Шпітальов В.К., м. Умань, Черкаська обл., 2021
- Фермерське господарство «Кожухівський», с. Молодецьке, Маньківський р-н, Черкаська обл., 2023
- Договори з позашкільними навчальними закладами
- Благовіщенська школа мистецтв, Голованівський район, Кіровоградська обл., 2023
- ДП України МДЦ Артек, 2017
- ДПУ України «Міжнародний дитячий центр «Артек»», м. Київ, Пуща-Водиця, 2023
- Державне підприємство України «Міжнародний дитячий центр «Артек», 2023
- Дитячий розважальний центр «Попригунчик» (ФОП Литвин Ю. Д.), м. Звенигородка, Черкаська обл. , 2023
- КНП «СК» Балта» Балтської міської ради Одеської області, 2021
- Комунальний заклад «Гайворонська дитячо-юнацька спортивна школа» Гайворонської міської ради Кіровоградської області, 2023
- Комунальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа смт. Ширяєве, Березівськийр-н, Одеська область, 2021
- Комунальний заклад «Мистецька школа» Жашківської міської ради Черкаської області, 2023
- Маньківська дитячо-юнацька спортивна школа Маньківської селищної ради Черкаської області, 2023
- Маньківська дитячо-юнацька спортивна школа, смт. Маньківка, Черкаська обл., 2021
- Монастирищенська дитячо-юнацька спортивна школа Монастирищенської міської ради Черкаської області, 2023
- Уманська дитяча школа мистецтв «Антарес», 2023
- Уманська дитяча школа мистецтв, 2019
- Уманський міський центр позашкільної освіти «Територія творчості», 2023
- ФОП Дробілко Ю. В., Розважально-спортивний комплекс «АМАРАНТ», 2023
- Христинівська дитячо-юнацька спортивна школа Христинівської міської ради, Черкаська обл., 2023
- Договори з установами соціального захисту
- Всеукраїнська громадська організація Асоціація українських правників, 2019
- Гайсинська філія Вінницького обласного центру зайнятості, 2024
- КЗ Фастівської міської ради «Мотовилівський ІРЦ» Київської області, 2023
- КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Кодимської міської ради Подільського р-ну Одеської обл., 2023
- КУ «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради», Вінницька обл. , 2024
- Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Іванівської селищної ради Одеської області, 2023
- Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Доброславської селищної ради Одеського району Одеської області,, 2023
- Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Ладижинської міської ради, м. Ладижин, Вінницька обл. , 2023
- Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Уманської міської ради Черкаської обл., 2022
- Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Паланської сільської ради, Уманський р-н, Черкаська обл. 2021
- Служба у справах дітей Уманської міської ради
- Служба у справах дітей Уманської райдержадміністрації, 2024
- Служба у справах дітей Уманської районної державної адміністрації, 2018
- Тальнівський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), 2024
- Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)Уманського району Черкаської області, 2018
- Уманська філія Черкаського обласного центру зайнятості, 2024
- Уманське міське управління пенсійного фонду
- Уманський відділ обслуговування громадян (сервісний центр), 2023
- Уманський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, м. Умань, 2019 .
- Уманський районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді, 2019
- Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради, 2020
- Управління праці та соціального захисту населення Уманської районної державної адміністрації, 2022
- Центр надання соціальних послуг Вишневої міської ради, Бучанський р-н, Київська обл., 2024
- Договори із закладами освіти
- «Піщанобрідський професійний аграрний ліцей» Кіровоградської обласної ради, 2024
- Іванівський ліцей імені Б.Ф. Дерев’янка Іванівської селищної ради Березівського району Одеської област
- Баланівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Гайсинського району Вінницької області, 2023
- Білоцерківський механіко-енергетичний фаховий коледж, 2023
- ВСП Тальянківський агротехнічний фаховий коледж Уманського національного університету садівництва, 2023
- Верхняцький заклад дошкільної освіти «Колосочок» Христинівської міської ради Черкаської обл.
- Володимир-Волинський педагогічний фаховий коледж ім. А.Ю. Кримського Волинської обласної ради,, 2023
- Відокремлений структуриний підрозділ Уманський фаховий коледж технологій та бізнесу УНУС, 2020
- Вінницький навчально-науковий інститут економіки Західноукраїнського національного університету, 2023
- Вінницький транспортний фаховий коледж, 2024
- Гайворонський професійний аграрний ліцей, Кіровоградська обл., 2020
- Громівська гімназія Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області, 2023
- ДНЗ «Буцький політехнічний професійний ліцей», Уманський р-н, Черкаська обл., 2023
- ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей», Миколаївська обл., 2023
- ДНЗ ясла садок комбінованого типу №28
- ДНЗ ясла-адоккомбінованого типу №15
- ДНЗ ясла-садок комбінованого типу № 8 м. Умань, 2022
- ДНЗ ясла-садок комбінованого типу №18 м. Умань Уманської міської ради Черкаської обл., 2023
- ДНЗ ясла-садок комбінованого типу №21 м. Умань, 2019
- ДНЗ ясла-садок комбінованого типу №23 м. Умань 2018
- ДНЗ ясла-садок комбінованого типу №25 м. Умані Черкаської області
- ДНЗ ясла-садок комбінованого типу №30 м.Умань, 2019
- ДНЗ ясла-садок комбінованого типу №4 м.Умані, 2023
- ДНЗ ясла-садок комбінованого типу №5 м. Умань Уманської міської ради Черкаської обл., 2023
- ДНЗ ясла-садок компенсуючого типу №9 м. Умань, 2018
- ДНЗ ясла-садочок комбінованого типу №7, м Умань, 2022
- ДНЗ ясла-садочок комбінованого типу №12, м. Умань, 2022
- ДНЗ ясла-садочок комбінованого типу №34 м. Умань, 2022
- Дер. НЗ Уман. проф. аграр. ліцей, 2018
- Державний навчальний заклад «Катюжанське вище професійне училище», Вишгородський район, Київська обл., 2020
- Державний навчальний заклад «Благовіщенський професійний ліцей», Кіровоградська обл.., 2020
- Державний навчальний заклад «Жашківський аграрно-технологічний професійний ліцей», Черкаська обл. , 2023
- Державний навчальний заклад «Монастирищенський професійний ліцей», Черкаська обл., 2020
- Державний навчальний заклад «Уманський професійний аграрний ліцей», 2018
- Державний навчальний заклад «Уманський професійний аграрний ліцей», м. Умань, 2023
- Державний навчальний заклад «Уманський професійний ліцей», Черкаська обл., 2020
- Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області, 2023
- Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської міської ради Черкаської області, 2021
- ЗДО №1 Ромашка загального розвитку Христинівської міської ради Черкаської області, 2022
- КЗ «Ліцей №1 імені Т. Г. Шевченка» Козятинської міської ради Вінницької обл., 2024
- КЗ Жмеринський ліцей №5 Жмеринської ТГ Вінницької обл, 2022
- КЗ Смілянська спец. ЗОШ- інтернатІ-ІІ ст, 2018
- КНП «СК» Балта» Балтської міської ради Одеської області, 2021
- Канівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням іноземних мов Канівської міської ради Черкаської обл., 2023
- Кашперівський ліцей Тетіївської міської ради Білоцерківського р-ну Київської обл., 2024
- Київська державна академія декоративно- прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, м. Київ, .2021
- Комунальна установа ЗДО (ясла-садок) «Ялинка» с. Трушки Фурсівської сільської ради, Білоцерківський р-н, Київська обл., 2022
- Комунальний заклад «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради», 2023
- Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №368 загального типу Дніпровського району м.Києва, 2022
- Комунальний заклад дошкільної освіти «Ромашка» комбінованого типу Добровеличківської селищної ради, 2023
- Кочубіївська гімназія Паланської сільської ради Уманського р-ну Черкаської обл., 2024
- Ладижинська спец. ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст., 2019
- Легедзинська гімназія Тальнівської міської ради Черкаської обл., 2024
- Ліцей №2 Гніванської міської ради, Вінницька обл., 2023
- Миколаївський заклад загальної середньої освіти Овідіопольської селищної ради Одеського району Одеської області, 2023
- Миколаївський ліцей імені Олега Ольжича Миколаївської міської ради Миколаївської обл., 2024
- ОЗ НВК ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія смт. Любашівка, 2020
- Олександрівський ліцей Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області, 2023
- Опорний заклад «Соболівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Соболівської сільської ради Вінницької обл., 2023
- Опорний заклад «Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Теплицької районної ради Вінницької обл.», 2020
- Паланська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради Уманського району Черкаської обл., 2020
- Полянецька гімназія Уманської міської ради Черкаської оласті, 2022
- Полянецький дошкільний навчальний заклад «Сонечко» Уманського району Черкаської області, 2023
- Початкова школа №1 Уманської міської ради Черкаської області, 2020
- Приватний заклад «Одеський ліцей «Чорноморський», 2024
- Професійно-технічне училище № 38 смт Голованівськ 2020
- Професійно-технічне училище №30 с. Торговиця, Новоархангельський р-н, Кіровоградська обл., 2023
- Північний центр професійної освіти, смт. Саврань, Одеська обл., 2023
- Родниківський ліцей імені Т.Г. Шевченка Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області, 2023
- Соколівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Жашківського району Черкаської обл., 2020
- Сушківський заклад дошкільної освіти «Незабудка» Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області, 2023
- Сушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області, 2023
- Теплицький професійний аграрний ліцей Вінницької обл., 2020
- Товариство з обмеженою відповідальністю «Перший клас» м. Умань Черкаської обл., 2023
- Уманська гімназія №1, 2022
- Уманська гімназія №10 Уманської міської ради Черкаської області, 2023 (2)
- Уманська гімназія №11 Уманської міської ради Черкаської області, 2023
- Уманська гімназія №12, 2022
- Уманська гімназія №14 Уманської міської ради Черкаської області, 2023
- Уманська гімназія №4, 2022
- Уманська гімназія №5, 2022
- Уманська гімназія №7, 2022
- Уманська гімназія №8, 2022
- Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Уманської міської ради Черкаської області, 2021
- Уманська початкова школа №1, 2022
- Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області, 2022
- Уманська початкова школа №3, 2022
- Уманська початкова школа №4 Уманської міської ради Черкаської області, 2022
- Уманський ліцей №1 Уманської міської ради Черкаської області, 2022
- Уманський ліцей №2, 2022
- Уманський ліцей №3 Уманської міської ради Черкаської області, 2023
- Уманський медичний коледж, 2020
- Уманський обласний музичний фаховий коледж ім. П.Д. Демуцького Черкаської обласної ради, 2023
- Юрківський НВКДНЗ -ЗОШ І-ІІІ ст. Паланської сільської ради Черкаської області, 2020
- Зразок договору про проведення практик
- Договори з організаціями, установами, підприємствами, товариствами
- Угоди про співпрацю
- Зразки
- Угоди про співпрацю
- Угоди про співпрацю з відділами освіти, центрами та службами зайнятості
- Відділ освіти Хорошівської селищної ради
- Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолійнської селищної ради
- Відділ освіти, культури, молоді та спорту Христинівської державної адміністрації
- Відділ освіти, культури, молоді та спорту
- Відділ освіти, культури,молоді та спорту Христинівської міської ради
- Відділ освіти, молоді та спорту Савранської РДА
- Відділ освіти, молоді та спорту Уманської районної державної адміністрації Черкаської області
- Відділ освітрошівської селищної ради
- Комунальний заклад. Центр надання соціальних послуг Корсунь-Шевченківської міської ради
- Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Черкаській області
- Тульчинський міжшкільний ресурсний центр
- Уманський відділ обслуговування громадян(сервісний центр)
- Угоди про співпрацю з громадськими об'єднаннями та ОТГ
- Іванківська сільська рада
- Асоціація Інклюзивного Реабілітаціоно Соціального Туризму
- Ассоціація футзалу Черкаської області
- Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді ПАРОСТОК
- ГО Інститут стратегій інноваційного розвитку і трансферу знань
- Громадська організація «РУХ ОЛЕКСАНДРА ПЕДАНА «ДЖУНІОРС»
- Громадська організація Антропос - Україна - для дітей цього світу
- Громадська організація ЕДКЕМП УКРАЇНА
- Громадська організація Київська школа рівних можливостей
- Громадська організація ЛІГА ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ ММА В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
- Громадська організація Уманська міськрайонна федерація боксу АРЕС
- Громадська спілка ФЕДЕРАЦІЯ КАНОЕ УКРАЇНИ
- Київський міський центр соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів
- Ладижинська сільська ОТГ
- Міжнародна благодійна організація Фонд сприяння розвитку здібної та обдарованої молоді
- Міжнародний благодійний фонд Небайдужі
- Паланська сільська рада
- Соболівська сільська рада
- Угода про співпрацю_з АРР ТОТГ
- Федерація греко-римської боротьби України
- Черкаська обласна асоціація футболу
- Угоди про співпрацю з закладами дошкільної освіти, спеціалізованої освіти, інклюзивно-ресурсними центрами
- Б-Дністровський ДНЗ № 5 Казка
- ДНЗ ясла-садок комбінованого типу №25
- ДНЗ ясла-садок комбінованого типу №30
- ДНЗ ясла-садок комбінованого типу №5
- ДНЗ ясла-садок комбінованого типу №8
- ДНЗ ясла-садок комбінованого типу№18
- ДНЗ №632 Печерського району м. Київ
- Дубівський навчально-виховний комплекс ДНЗ ЗОШ
- Залузький ЗДО
- КЗ Бабанська спеціальна ЗОШ інтернат
- КЗ Уманський навчально-реабілітаційний центер Черкаської обласної ради
- КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Тальнівської міської ради
- КУ Інклюзивно-ресурсний центер. Уманської міської ради
- КУ Інклюзивно-ресурсний центр Смолінської селищної ради
- КУ Інклюзивно-ресурсний центр м. Гайсин
- КУ Інклюзивно-ресурсний центр. Добровеличківської селищньої ради Кіровоградської області
- Комунальна установа Інклюзивно-ресурсний центр Ладижинської міської ради
- Ладижинська спеціальна ЗОШ інтернат
- Ладижинський ЗДО Зірочка
- Максимівський ЗДО
- Новоархангельський ЗДО №1
- Погорільський ДНЗ
- Посухівський навчально-виховний комплекс ДНЗ ЗОШ
- Розношенський ЗДО Світанок
- Смолінський ДНЗ №1
- Смолінський ДНЗ №3
- Сушківський ДНЗ
- Томашівський ЗДО
- Угоди про співпрацю з закладами загальної середньої освіти
- Іванівська гімназія Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області
- Іванівська гімназія
- Бабанська спец. ЗОШ
- Бандурівський ліцей
- Благовіщенський НВКА №1
- Бузівський ЗЗСО
- Великомочульський ЗЗСО
- Вернигородоцький ліцей Глуховецької селищної ради
- Верхняцька ЗОШ
- Вільхівська ЗОШ
- Гайворонський ліцей №1
- Гайворонський ліцей №2
- Городецька ЗОШ
- Грушківський ліцей Благовіщенської міської ради
- Дзензелівський ЗЗСО
- Дмитрушківський ліцей, Дмитрушківської сільської ради
- Дмитрушківський ліцей
- Добровеличківський ЗЗСО
- Дубівський ліцей
- Жашківська спеціалізована школа №1
- Зубринський ліцей
- Йосипівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів
- КЗ Львівської обласної ради Навчально-реабілітаційний центр Світанок
- Кодимський НВК
- Колочавська ЗЗСО I-III ст. №1
- Комунальний опорний заклад Надлацький заклад загальної середньої освіти I-III ст.
- Косенівський НВК
- Косенівський ліцей
- Кривобалківський ЗЗСО I-III ст.
- Кузьминогребельський ліцей
- Кілійський ЗЗСО №2
- Ладижинський ліцей
- Липнязький ліцей імені Юрія Обжеляна
- Лозуватський ліцей Благовіщенської міської ради
- Малосевастянівська ЗОШ
- Манківський ЗЗСО
- Манківськмй НВК ЗЗСО
- Михайлопільська гімназія Коноплянської сільської ради
- Михайлівський ліцей
- Молодецька ЗОШ
- Монастирищенський ЗЗСО
- ОЗ Цибулівський ЗЗСО
- ОЗО Торгговицький ЗЗСО I-III ст. імені Є.Ф. Маланюка
- Одеська ЗОШ № 51
- Одеська спеціалізована школа №69 I-III ст.
- Олександрівський ліцей Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області
- Олексіївськй ЗЗСО
- Опорний ЗЗСО Буцької селищної ради
- Опорний заклад НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія, смт. Любашівка
- Острожанський ЗЗСО
- Перегонівський ліцей
- Перша Білоцерківська гімназія
- Полянецька ЗОШ
- Полянецька загальноосвітня школа
- Початкова школа №1 м. Умань
- Пугачівський ЗЗСО
- Підвисоцька ЗОШ
- Рижанський ліцей
- Ризинський ліцей Водяницької сільської ради Звенигородського району Черкаської області
- Рогівська ЗОШ
- Родниківський ліцей ім. Т. Г. Шевченка
- Сабатинівський ЗЗСО I-III ст. імені Леоніда Тарасовича Гавриша
- Синьківська гімназія
- Смолінська ЗОШ №1
- Смолінське НВО ЗОШ
- Смілянська ЗОШ I-III ст. №7
- Смілянська спеціалізована школа №12
- Собківський ліцей
- Соколівський опорний ЗЗСО
- Ставищенський ліцей №2
- Стриська ЗОШ I-III ст. №6
- Сушківський ліцей
- Таужненський ліцей
- Теплицька ЗОШ №2
- Тинівський ЗЗСО
- Томашпільська ЗОШ гімназія
- Уманська ЗОШ № 3
- Уманська ЗОШ №1
- Уманська ЗОШ №10- медична гімназія
- Уманська ЗОШ №11
- Уманська ЗОШ №14
- Уманська ЗОШ №8
- Уманська ЗОШ №9
- Уманська загальноосвітня школа № 3
- Уманська загальноосвітня школа № 9
- Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання
- Уманський НВК №10 - медична гімназія
- Уманський НВК №17
- Уманський НВК №7
- Уманський ліцей №1
- Уманський навчально-виховний комплекс №17
- Уманька спеціалізована школа №12
- Уманький НВК №6
- Хорошівський ліцей №1
- Христинівська спеціалізована школа
- Христинівський ліцей №1
- Христинівський ліцей
- Чемерпільський ліцей
- Червонокутський ЗЗСО
- Шаринський ліцей (1)
- Шаринський ліцей
- Юрківський НВК
- Юрківський ліцей
- Яблунівська гімназія Чижівської сільської ради Новоград-Волинського району Житомирської області
- Угоди про співпрацю з закладами позашкільної освіти
- Ананьївська дитячо-юнацька спортивна школа
- Бершадська дитячо-юнацька спортивна школа РОВЕСНИК
- Благовіщенська школа мистецтв
- Будинок дитячої та юнацької творчості Христинівської міської ради
- Гайворонський міжшкільний навчально-виробничий комбінат
- Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки ОЛІМП
- КЗ «Ананьївський спортивний ліцей»
- КЗ Гайворонська дитячо-юнацька спортивна школа
- КЗ Дитячо-юнацька спортивна школа Кодимської міської ради Подільського району Одеської області
- Київська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву Промінь
- Любашівська дитяча юнацька спортивна школа
- Манківський центр дитячої та юнацької творчостіpdf
- Маньківська дитячо-юнацька спортивна школа
- Монастирищенська дитячо-юнацька спортивна школа
- Розвиваюча футбольна школа Олександра Казанюка
- Смолінська мистецька школа
- Станція юних техніків м. Умані
- Тальнівська дитячо-юнацькка спортивна школа
- УДЦ національного-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді Міністерства туризму і науки України
- Український дитячий центр Молода гвардія, дуальна освіта
- Український дитячий центр Молода гвардія
- Уманська ДЮСШ №1
- Уманський міський центр позашкільної освіти Територія творчості
- Центр естетичного виховання Підвисоцького ліцею ім Т.Г.Шевченка
- Угоди про співпрацю з закладами фахової передвищої освіти
- Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського університету імені Василя Стефаника
- Балтський педагогічний фаховий коледж
- Бердичівський педагогічний фаховий коледж
- Бродівський педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича
- Білгород-Дністровський медичний фаховий коледж
- Білгород-Дністровський педагогічний фаховий коледж
- Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж
- Вінницький медичний фаховий коледж ім. акад. Д. К. Заболотного
- Гайворонський політехнічний фаховий коледж
- Гайворонський професійний аграрний ліцей
- Гайсинський медичний фаховий коледж
- Державний навчальний заклад «Барський професійний будівельний ліцей
- Державний начальний заклад Жашківський аграрно-технологічний професійний ліцей
- Комунальний ВНЗ Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т.Г. Шевченка
- Коростишівський педагогічний фаховий коледж іменя І.Я. Франка
- Корсунь-Шевченківський педагогічний фаховий коледж ім. Т.Г. Шевченка
- Лисянський професійний аграрний ліцей
- Львівський фаховий коледж (Монада)
- Міжнародний фаховий коледж еколого-інформаційної та медичної безпеки ЦЄУ
- Погребищенський медичний фаховий коледж
- Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж ім. І.Я. Франка
- Професійно-технічне училище №30 с.Торговиця
- Уманський ОМФК ім. П.Д. Демуцького
- Уманський медичний коледж
- Уманський професійний аграрний ліцей
- Угоди про співпрацю з підприємствами, установами, організаціями, приватними підприємцями
- Агросадиба_Хутір_Козацька_долина
- Асоціація в'їздних туроператорів України
- БТІ ФОП Зозуля Ж.В.
- Благодійна організація Благодійний фонд ЛетсХелп
- ВКФ (Отакан)
- Ветеринарний центр Айболіт
- ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад»
- ГО Інститут стратегій інноваційного розвитку і трансферу знань
- ГТзДВ Іскра
- Головне управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Одеській області
- Готель Позитив і ресторан Гармонія
- Готельний комплекс Forest Club Sherwood
- Громадська організація (Інноваційні обрії України)
- Громадська організація (Національна платформа педагогічних наук)
- Громадська організація (Черкащани Уманьщини)
- Громадська організація (Шлях добра)
- Громадська організація «РУХ ОЛЕКСАНДРА ПЕДАНА «ДЖУНІОРС»
- Громадська організація Інститут молоді
- Громадська організація ЕДКЕМП УКРАЇНА
- Громадська організація Київська школа рівних можливостей
- Громадська організація ЛІГА ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ ММА В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
- Громадська організація МИ-ОСОБЛИВІ
- Громадська організація МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР СТАРТ
- Громадська організація Уманська міськрайонна федерація боксу АРЕС
- Громадська спілка (Всеураїнська асоціація гідів)
- Громадська спілка ФЕДЕРАЦІЯ КАНОЕ УКРАЇНИ
- Державне агентство розвитку туризму України
- Державне спеціалізоване лісозахисне підприємство. Харківлісозахист
- КУ Інклюзивно-ресурсний центр Золотоніської міської ради Черкаської області
- Мале приватне підприємство Фірма ГАРАНТ
- Меморандум. Державна податкова служба України.
- Міжнародна благодійна організація Фонд сприяння розвитку здібної та обдарованої молоді
- Міжнародний благодійний фонд Небайдужі
- ПП ІНЖПРОЕКТ-2
- ПП «Перша приватна Гуральня»
- ПП Фламінготур
- ПрАТ Технолог
- Приватне акціонерне товариство Уманьферммаш
- Приватне підприємство Владарт
- ПуАТ КБ Акордбанк
- Ресторан «Кавказький двір»
- Ресторан СЕРЖ
- Розважально-спортивний комплекс АМАРАНТ
- Служба у справах дітей Уманської районної державної адміністрації
- Сільськогосподарський виробничий кооператив Залузький
- ТОВ «Аквадар резорт»
- ТОВ Аудиторська фірма Моноліт
- ТОВ Виробничо-комерційна фірма Октан
- ТОВ Готель Умань
- ТОВ ДЖЕЙ СОЛЬЮШЕНС
- ТОВ Дельта-люкс Тур
- ТОВ Науково-педагогічний Парламент Європи
- ТОВ ПК Зоря Поділля
- ТОВ СОфт Квартал
- ТОВ УКРАЇНСЬКІ ОБЛІКОВІ СИСТЕМИ
- ТОВ ФІРМА ЕРІДОН
- ТОВ Футбольний клуб ((Колос) Ковалівка)
- Територіальний центер соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради
- Територіальний центер соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Корсунь-Шевченківської міської ради
- Уманська дитяча лікарня
- Уманська психіатрична лікарня
- Уманський лікеро-горілчаний завод
- Уманський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
- Уманський міськрайонний суд Черкаської області
- Уманський регіональний центр ПрАТ Страхова група ТАС
- Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради
- Управління праці та соціального захисту населення Уманської районної державної адміністрації
- ФОП Гейко В.М.
- ФОП Деркач Р.Ю.
- ФОП Діденко С.О.
- ФОП Литвин Ю.Д. (1 рік)
- ФОП Поляченко А.П.
- ФОП Фролов Олександр Вікторович
- ФОП Цибулько Анна Олександрівна
- ФОП Шерегеда М.О.
- Фермерське господарство (Пума)
- Фермерське господарство Воловодівського А.Г.
- Фермерське господарство Немировського П.І.
- Центр психологічної підтримки ОбійМи
- Центральний клуб собаківництва Товариства сприяння обороні України
- Угоди про співпрацю із закладами вищої освіти, науковими установами
- Ізмаїльський державний педагогічний університет
- Інститут ПТО НАПН
- Інститут агроекології та природокористування НААН
- Інститут географії НАН України
- Інститут пед освіти і освіти дорослих ім І Зязюна НАПНУ
- Інститут педагогіки НАПН
- Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН Україний
- Інститут проблем виховання НАПН
- Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України
- Інститут фізіології рослин і генетики НАН України
- Акакдемія праці, соціальних відносин і туризму
- Бердянський державний педагогічний університет
- Буковинський державний медичний університет
- Білоцерківський національний аграрний університет
- Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка
- Віницький національний технічний університет
- Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
- Вінницький навчально-науковий інститут економіки Західноукраїнського національного університету
- Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка
- Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка
- Дендрологічний_науково_дослідний_інститут_НАНУ
- Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В.О. Сухомлинського
- Державний вищий навчальний заклад. Університет менеджменту освіти
- Державний дендрологічний парк Олександрія НАН України
- Державний університет Житомирська політехніка
- Державний інститут сімейної та молодіжної політики
- Державний історико-архітектурний заповідник Стара Умань
- Договір про академічну співпрацю, 6 ЗВО
- Житомирський державний університет імені Івана Франка
- Західноукраїнський національний університет
- КЗВО Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради
- КУПНАНУ
- Кам'нець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка
- Київська державна академія декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука
- Київський міжнародний університет
- Київський національний університет технологій та дизайну
- Київський університет імені Бориса Грінченка
- Комунальний заклад Балтський педагогічний фаховий коледж
- Криворізький державний педагогічний університет 2021
- Луганський національний університет імені Тараса Шевченка
- Львівський національний університет імені Івана Франка
- Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, м. Запоріжжя
- Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького
- Миколаївський національний аграрний університет
- Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського
- Мукачівський державний університет
- Науково-дослідний інститут соціальної політики
- Національна музична академія України імені П.І. Чайковського
- Національний авіаційний університет, 2023
- Національний дендрологічний парк Софіївка НАН України
- Національний науково-дослідний інститут
- Національний природний парк Бузький Гард
- Національний університет Львівська політехніка, 2023
- Національний університет Чернігівський колегіум імені Т.Г. Шевченка
- Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя
- Одеська національна музична академія ім. А. В. Нежданової
- Одеський НПУ
- Одеський державний аграрний університет
- Олександрійський коледж культури і мистецтв
- Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка
- Полтавський університет економіки і торгівлі
- Поліський національний університет
- Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
- Рівненський державний гумантірний унівеситет
- Рівненський державно гуманітарний університет
- Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка
- Сумський державний педагогічний університет імені А.С.Макаренка
- Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
- Угода про організацію академічних обмінів ЦДПУ імені Володимира Винниченка
- Український державний університет імені Михайла Драгоманова
- Університет Григорія Сковороди в Переяславі
- Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації
- Харківська державна академія культури
- Херсонський державний аграрно-економічний університет
- Хмельницький національний університет 2021
- Хмельницький національний університет, академічна мобільність
- Хмельницький національний університет
- Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка
- Черкаський державний технологічний університет
- Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
- Угоди про співпрацю з відділами освіти, центрами та службами зайнятості
- Договори про практики
- Безпека освітнього процесу
- Плани роботи УДПУ
- 2018-2019 н.р.
- 2019-2020 н.р.
- 2020-2021 н.р.
- 2021-2022 н.р.
- 2022-2023 н.р.
- 2023-2024 н.р
- Дисципліни вільного вибору
- 2021-2022 н.р.
- Історичний факультет
- Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти
- Природничо-географічний факультет
- Факультет дошкільної та спеціальної освіти
- Факультет мистецтв
- Факультет початкової освіти
- Факультет соціальної та психологічної освіти
- Факультет української філології
- Факультет фізики, математики та інформатики
- Факультет фізичного виховання
- Факультет інженерно-педагогічної освіти
- Факультет іноземних мов
- 2022-2023 н.р.
- Історичний факультет
- Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти
- Природничо-географічний факультет
- Факультет дошкільної та спеціальної освіти
- Факультет мистецтв
- Факультет початкової освіти
- Факультет соціальної та психологічної освіти
- Факультет української філології
- Факультет фізики,математики та інформатики
- Факультет фізичного виховання
- Факультет інженерно-педагогічної освіти
- Факультет іноземних мов
- 2023-2024 н.р.
- Історичний факультет
- Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти
- Природничо-географічний факультет
- Факультет дошкільної та спеціальної освіти.Денна форма
- Факультет дошкільної та спеціальної освіти.Заочна форма
- Факультет мистецтв
- Факультет початкової освіти
- Факультет соціальної та психологічної освіти
- Факультет фізики, математики та інформатики
- Факультет фізичного виховання
- Факультет філології та журналістики
- Факультет інженерно-педагогічної освіти.Бакалавр
- Факультет інженерно-педагогічної освіти.Магістр
- Факультет іноземних мов
- 2024-2025 н.р.
- Історичний факультет
- Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти
- Факультет дошкільної та спеціальної освіти
- Факультет мистецтв
- Факультет початкової освіти
- Факультет природничої освіти та природокористування
- Факультет соціальної та психологічної освіти
- Факультет фізики, математики та інформатики
- Факультет фізичного виховання
- Факультет філології та журналістики
- Факультет інженерно-педагогічної освіти
- Факультет іноземних мов
- 2021-2022 н.р.
- Графік освітнього процесу